Spotkanie ze Świętym Mikołajem


  W dniu 4 grudnia 2009 w Zespole Szkół Gminnych w Stanisławicach  odbyło    się spotkanie z Mikołajem.

   Szkolne Koło Teatralne przygotowało dla swoich młodszych kolegów i koleżanek spektakl pt: „Witaj Świety Mikołaju”. Nie zabrakło w nim Śnieżynek, Aniołków, Elfów, którzy po występie pomagali Mikołajowi rozdawać prezenty. Każdy dzieciak otrzymał upominek i zrobił sobie pamiatkowe zdjęcie z Mikołajem i jego orszakiem. Byli też tacy, którzy podchodzili do Mikołaja, ale tylko w obecności rodzica. Ogromna radość a nawet łzy wzruszenia pojawiały się na twarzch szczęśliwych dzieci.

W spotkaniu brali udział również najmłodsi z naszej miejscowości, czyli tacy, którzy jeszcze nie są nawet w przedszkolu, oni także otrzymali mikołajowe paczki.

coolpix 140

coolpix 109 coolpix 117

 
 
 
 
 
Sesja Rady Gminy Bochnia

Dnia 09. XI. 2009 r. w Zespole Szkół Gminnych w Stanisławicach odbyła się XXVII Sesja Rady Gminy Bochnia. Podczas spotkania uczniowie przedstawili montaż słowno – muzyczny z okazji Rocznicy Odzyskania Niepodległości pod kierunkiem p. A. Wójcik i p. J. Dobrzańskiego. Podczas sesji Wójt Gminy Bochnia z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej wręczył nauczycielom szkół i przedszkoli nagrody za pracę dydaktyczno – wychowawczą.

podziel się z innymi
Share