Szkolne Koło TeatralneSzkolne Koło Teatralne działa w naszej szkole już od wielu lat. Aktorzy się zmieniają, ale opiekunka wciąż ta sama. Jest nią pani Joanna Strach, która w swoim dorobku ma z młodzieżą sporo różnych i ciekawych przedstawień.

W roku szkolnym 2010/2011 już przygotowaliśmy i pokazaliśmy występ poświęcony naszym szkolnym pedagogom oraz pracownikom szkoły.

W styczniu przedstawiliśmy jasełka pt: Szukam Boga . Obecnie jesteśmy w trakcie prób do gimnazjalnego międzyszkolnego konkursu Jesteśmy pokoleniem Jana Pawła II – konkurs ten organizowany jest na terenie gminy przez nasze gimnazjum. W dalszych planach mamy spektakl poświecony rodzicom uczniów naszej szkoły, do którego chcemy zaangażować wszystkich uczniów zespołu, by każdy mógł podziękować rodzicom za ich trud i opiekę.

 

podziel się z innymi
Share