Dzień Nauczyciela


Dnia 14.10.2011 r. w naszej szkole jak co roku obchodziliśmy Święto Komisji Edukacji Narodowej tzw. Dzień Nauczyciela.

W tym roku uroczystość ta składała się z dwóch części. Na początku uczniowie klasy II i III gimnazjum przybliżyli wszystkim historię oświaty i najbardziej znamienitych jej przedstawicieli. W drugiej części uczniowie klasy II szkoły podstawowej wierszem i piosenką podziękowali wszystkim nauczycielom i pracownikom naszej szkoły za całoroczny trud.

Na zakończenie Pani Dyrektor wręczyła dyplomy uznania nauczycielom z wieloletnim stażem pracy:

30 lat pracy- p. Irena Spyrka

25 lat pracy- p. Joanna Strach

20 lat pracy- p. Renata  Zięcik

Po zakończeniu oficjalnej części Rada Rodziców Szkoły zaprosiła wszystkich nauczycieli na pyszne ciasto , kawę i herbatę.

 

podziel się z innymi
Share