Turniej Tańca Sportowego


18 maja 2013 r. odbył się Turniej Tańca Sportowego pod nazwą „TANECZNA BOCHNIA 2013” organizowany przez Fabrykę Tańca i Ruchu w Bochni pana Sebastiana Nabielec. Współorganizatorem imprezy była nasza szkoła. Turniej rozgrywany był w 4 kategoriach wiekowych – od 5 do 15 lat wzwyż. Wzięli w nim udział tancerze z różnych klubów tanecznych, m.in. z  Krakowa, Wieliczki, Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Myślenic i Tarnowa. Podczas imprezy zaprezentowali wspaniały pokaz połączenia tańca nowoczesnego z akrobatyką i gimnastyką artystyczną. Wszyscy uczestnicy turnieju byli bardzo zadowoleni z występu i z niecierpliwością czekali na werdykt jury. W gronie laureatów znaleźli się także nasi uczniowie. I miejsce wytańczyły przedszkolaki, natomiast dzieci z oddziału zerowego zdobyły I miejsce z wyróżnieniem. Zwycięzcy zostali nagrodzeni gromkimi brawami i medalami również współfinansowanymi przez Radę Rodziców naszej szkoły.

podziel się z innymi
Share