Ozdoby świąteczne


16 grudnia 2013r. Nasza szkolna „Kuźnia talentów” prowadziła warsztaty dla uczniów –p.t. Ozdoby świąteczne.

Tak oto gorączka przygotowań świątecznych dotarła do naszej szkoły.
W dzisiejszych naszych zajęciach uczestniczyło znacznie więcej osób niż zazwyczaj. No cóż, każdy chciałby mieć własnoręcznie wykonane ozdoby bożonarodzeniowe. Skrawek bibuły, klej nożyczki , dratwa, igła, kolorowe papierki, złotko i sreberko. W zasadzie wystarczyło mieć „przydasiów”.
Gościem, a zarazem osobą prowadzącą warsztaty była pani Janina Chojnacka z Cikowic ( prywatnie babcia naszych kolegów). To właśnie, ona mając wieloletnią praktykę i „złote ręce” chciała podzielić się z nami swymi umiejętnościami. Jesteśmy wdzięczni za poświęcony nam czas. Dziękujemy.
Na stolikach w sali lekcyjnej zaczęło przybywać aniołków i aniołów, kolorowych łańcuchów, cukierków owiniętych, jak za dawnych czasów pop prostu w bibułkę.

Bo w święta ma być świątecznie, radośnie, bajecznie i kolorowo.

I takich świąt Wam wszystkim życzymy.

Do zobaczenia na zajęciach w przyszłym roku.

DO SIEGO ROKU !!!

 

 

 

podziel się z innymi
Share