Był taki wrzesień 1939… Jest taki wrzesień 2014


1 września 2014 uczniowie ZSG rozpoczęli kolejny rok szkolny. Tradycyjnie pierwsze powakacyjne spotkanie ze szkołą poprzedziła o godzinie 9.00 uroczysta Msza Święta odprawiona w kaplicy w Stanisławicach. Na sali gimnastycznej w budynku gimnazjum zebrali się uczniowie, ich rodzice oraz nauczyciele – wszyscy wypoczęci po długich wakacjach, z uśmiechami na twarzy, pełni energii na nowy rok pracy.
Część artystyczną nawiązującą do 75 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej przygotowali uczniowie z klasy 2, 3 i 4 SP pod kierunkiem pań: Dagmary Kucały – Bielak, Ireny Spyrki i Doroty Sieczki. W czasie występu nie zabrakło również wesołych akcentów. Na wspomnienie zasługuje ciekawa scenografia w wykonaniu pani Ewy Łach –mamy uczennicy z 3 klasy.
W szczególny sposób młodsi uczniowie powitali bardzo liczną grupę sześcio i siedmiolatków, którzy w dniu dzisiejszym rozpoczęli swoją emocjonującą podróż w świat wiedzy. Uczniowie złożyli ślubowanie a Pani dyrektor – Iwona Wełna pasowała wszystkich pierwszoklasistów na uczniów.
Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor przekazała najważniejsze informacje dotyczące organizacji roku szkolnego, życzyła całej społeczności szkolnej wielu sukcesów oraz dobrych wyników w nauce.
Szkolną przygodę czas zacząć…

no images were found

.

 

podziel się z innymi
Share