Nasi uczniowie na meczu piłki nożnej


Uczniowie naszej szkoły wybrali się w sobotę 20 lutego na mecz piłki nożnej. Licząca 50 osób grupa miała okazję przeżyć prawdziwe sportowe emocje oglądając spotkanie Termaliki Bruk – Bet Nieciecza z Cracovią Kraków.
Udział w tym sportowym wydarzeniu to efekt współpracy naszej szkoły z Fundacją Sportowcy Dzieciom, która kolejny raz przekazała dla naszych uczniów darmowe bilety. Młodzi kibice dzięki temu wyjazdowi mieli okazję na żywo śledzić poczynania piłkarzy z najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce, uczestniczenia w atrakcyjnej formie spędzenia czasu, a także zwiedzenia nowego stadionu w Niecieczy.
Cracovia zajmująca trzecie miejsce w tabeli była faworytem tego spotkania, ale już od pierwszej minuty było widać, że zawodnicy Termaliki nie zamierzali tylko się bronić. Gospodarze od początku starali się narzucić swój styl gry i stworzyli kilka groźnych sytuacji. Jedna z nich zakończyła się bramką. W końcówce meczu piłkarze Cracovii po przeprowadzeniu składnej akcji zdobyli bramkę wyrównującą. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1.
Po meczu piłkarze podeszli do kibiców podziękować za doping. Uczniowie chętnie robili pamiątkowe zdjęcia i przybijali piątkę z zawodnikami. Największym powodzeniem cieszył się oczywiście piłkarz Reprezentacji Polski Bartosz Kapustka. Pomimo zimna i późnej pory wszyscy zadowoleni bezpiecznie wrócili do Stanisławic. (P.W)

no images were found

Mecz piłki nożnej

 

podziel się z innymi
Share