Konkurs matematyczno – przyrodniczy


Wakacje tuż, tuż, a wraz ze zbliżającym się końcem roku przychodzi czas refleksji i podsumowań naszej szkolnej aktywności. Dzisiejsza duża przerwa odbiegała znacząco od innych, gdyż uroczyście podsumowano działalność naszej szkolnej „Kuźni talentów”. W ciągu tego roku uczyliśmy się nawzajem i my prowadzący zajęcia i wy ich uczestnicy. Mamy nadzieję, że były one dla was ciekawe. Myślę, że tak. Świadczyła o tym choćby duża frekwencja. Zajęcia miały różne formy, a informacje o niektórych z nich przekazywaliśmy za pośrednictwem szkolnej strony internetowej. Razem podejmowaliśmy się wiele wyzwań. Razem doświadczaliśmy czegoś nowego. Włączaliśmy się w różne akcje. Zwieńczeniem działalności był przeprowadzony konkurs matematyczno-przyrodniczy, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy „Kuźni”. Oto wyniki konkursu:

Tytuł Mistrza klasy IV w zakresie matematyki i przyrodyotrzymuje Adam Batko

Tytuł wicemistrza otrzymuje Wiktoria Klejdysz

Trzecie miejsce przypadło Angelice Gondek

Tytuł Mistrza klasy V w  zakresie matematyki i przyrody otrzymuje
Dawid Bulanda

Tytuł wicemistrza otrzymuje Mateusz Dybza

Trzecie miejsce zajęła Wiktoria Starczeus

Wszystkim gratulujemy wspaniałych wyników.

BRAWO !!!

Dzisiejszej uroczystości bacznie przyglądali się uczniowie klasy III. Pan Dyrektor uroczyście wręczył nagrody zwycięzcom. A tak naprawdę każdy z nas jest zwycięzcą, bo każdemu z pewnością w ciągu roku szkolnego udało się zmierzyć i pokonać choćby jedną ze swoich słabszych stron. Jesteśmy silniejsi o nowe doświadczenia. Przed nami w miesiącu czerwcu obiecany wspólny wyjazd na wycieczkę z naszymi przyjaciółmi myśliwymi. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na zajęcia w przyszłym roku. (M.M. A.K.)

no images were found

Konkurs matematyczno – przyrodniczy
podziel się z innymi
Share