Piknik Rodzinny


 Na sobotnie przedpołudnie 28 maja została zaplanowana doskonała pogoda, ponieważ trwały przygotowania do Pikniku Rodzinnego. Miał być i okazało się, że był to wspaniały dzień dla uczniów, nauczycieli i rodziców. Miejscem wspólnej zabawy i rodzinnych spotkań były boiska przy gimnazjum.
Uroczystego otwarcia z życzeniami dobrej zabawy dokonał pan dyrektor Piotr Wojas, który przywitał wszystkich uczestników oraz podziękował sponsorom, bez których impreza by się nie odbyła. Program festynu obfitował w wiele niespodzianek. Każdy mógł znaleźć dla siebie coś atrakcyjnego. Na scenie można było obejrzeć występy dzieci z przedszkola i uczniów klas I – III. Na boiskach sportowych przeprowadzano różne ciekawe konkurencje sportowe dla rodzin. Dużo emocji wzbudziły konkurencje dla dorosłych. Uczestnicy festynu obejrzeli program „Mam talent” w wykonaniu uczniów. Dużą atrakcją dla najmłodszych była dmuchana zjeżdżalnia, powodzeniem cieszyło się malowanie twarzy. Nie zawiedli się także miłośnicy mocniejszych wrażeń. Na nich czekała ścianka wspinaczkowa i strzelanie z łuku. Dla najlepszych czekały nagrody ufundowane prze Delikatesy Centrum. Pani prezes Delikatesów Centrum ogłosiła wyniki i wręczyła nagrody w konkursie na „Sklep moich marzeń”. Była też okazja, jak na każdym pikniku, do zjedzenia kiełbaski z grilla, frytek, lodów, przepysznych drożdżówek. Dopisała pogoda, więc gości na festynie również nie brakowało. Sponsorami Pikniku Rodzinnego byli: DELIKATESY CENTRUM, BANK SPÓŁDZIELCZY W WIELICZCE ODDZIAŁ W KŁAJU, PAN WOJCIECH SZEWCZYK, PAŃSTWO HALINA I BRONISŁAW MAREK, PAŃSTWO IRENA I STANISŁAW SIEMDAJ, PAŃSTWO BOŻENA I KRZYSZTOF MAREK, PAŃSTWO AGNIESZKA I MARIUSZ WALAWSCY, PAN MACIEJ LASKOWICZ FIRMA LINKART, PAN MACIEJ ŚLĘCZEK – NOWY WYMIAR MEBLI, PAN BOGUCHWAŁ PALUSZAK – DREWNO KOMINKOWE, FIRMA CUKIERKOWO Z BOCHNI, RADA RODZICÓW ZSG STANISŁAWICE.
Składamy Państwu serdeczne podziękowania. Dzięki Waszej pomocy ten wspólnie spędzony dzień na długo pozostanie w naszej pamięci. (D. S.)

DZIĘKUJEMY!

no images were found

Piknik Rodzinny
podziel się z innymi
Share