Gala „Wyśpiewajmy sobie radość z Bożego Narodzenia”


W sobotę, 14 stycznia 2017 roku w Zespole Szkół Gminnych w Stanisławicach odbyła się uroczysta gala „Wyśpiewajmy sobie radość z Bożego Narodzenia”, podczas której wystąpili laureaci konkursu ze szkól podstawowych i gimnazjów Gminy Bochnia.
„Gdyby każda noc w naszym życiu mogła być jak noc Bożego Narodzenia, rozjaśniona światłem wewnętrznym” – słowa brata Rogera Schutza prowadziły nas przez cały wieczór, komponując się idealnie z pięknymi aranżacjami kolęd i piosenek świątecznych prezentowanymi przez wybitnie uzdolnionych młodych wykonawców.
Bez cienia wątpliwości można więc uznać, że gala laureatów zachwyciła. Ale zachwyciła podwójnie. Nie tylko wokalnymi umiejętnościami finalistów, ale także przepiękną oprawą. Na uwagę zasługuje obraz namalowany przez niezwykle utalentowana panią Annę Augustyn, za co jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
Słowa uznania dla laureatów i wszystkich uczestników wyrazili: Wójt Gminy Bochnia Pan Marek Bzdek oraz dyrektor szkoły w Stanisławicach Pan Piotr Wojas, którzy wręczyli zwycięzcom atrakcyjne nagrody.
Licznie przybyli goście nagrodzili występujących gromkimi brawami. Członkowie Koła Przyjaciół Świetlicy przygotowali smaczny poczęstunek, przy którym spotkały się trzy pokolenia, aby świętować przy wspólnym śpiewie kolęd. (A. W.)

no images were found

Gala „Wyśpiewajmy sobie radość z Bożego Narodzenia”
podziel się z innymi
Share