Karnawał w szkole


W karnawale to są bale”

22 lutego w naszej szkole odbył się Bal Karnawałowy zorganizowany przez pana Dyrektora, Radę Rodziców, która przygotowała pyszny poczęstunek dla naszych uczniów oraz Samorząd Uczniowski. O godz. 16:00 rozpoczęła się zabawa dla klas IV-VI oraz gimnazjum. Dobieraniem muzyki zajmował się nasz szkolny didżej czyli uczeń klasy III gimnazjum Paweł Skoczek. Na początku imprezy tańczyło niewielu uczniów, ale później bal się rozkręcił. Przy takich hitach muzycznych jak „Makarena”, „Jedzie pociąg z daleka”, czy „Kaczuszki” – tańczyli już wszyscy! Gimnazjaliści zaprezentowali swoje zdolności w tańcu walca. Sala gimnastyczna była pięknie udekorowana kolorowymi balonami, a uczniowie w karnawałowych kreacjach, w zabawnych fryzurach i makijażach tańczyli wspaniale! Atrakcją balu był oczywiście konkurs na super chłopaka i super dziewczynę balu. Odbył się on w dwóch kategoriach klasy IV – VI i I – III gimnazjum. I tak w klasach IV –VI super chłopakiem został Konrad Kusion z klasy IV, a super dziewczyną Dominika Grochola również z klasy IV a w kategorii gimnazjalnej super chłopakiem został Jakub Małek uczeń klasy II g, a super dziewczyną Patrycja Grochola uczennica klasy Ig. Wygrane pary zostały udekorowane koronami i szarfami przez członków samorządu uczniowskiego oraz miały swój taniec. Gdy nadszedł koniec zabawy wszyscy zmęczeni ale z uśmiechami na twarzy wracali do domu. Następny bal za rok…(A. B.)

no images were found

Karnawał
podziel się z innymi
Share