Kolejny stadion Ekstraklasy zdobyty!!!


W Małopolsce są trzy stadiony drużyn rywalizujących w najwyższej klasie rozgrywkowej w naszym kraju. W lutym ubiegłego roku postanowiliśmy, że wybierzemy się na najnowszy z nich do Niecieczy. Wyjazd był udany, uczniowie zadowoleni więc kolejny wyjazd był do Krakowa na mecz Cracovii. Do kompletu brakowało już tylko Wisły Kraków.
W piątek 17 marca 2017 roku zorganizowaliśmy dla uczniów wyjazd na mecz Wisły Kraków z Wisłą Płock. Uczniowie naszej szkoły zawsze chętnie biorą udział we wszystkich wydarzeniach sportowych, tak było i tym razem. Pięćdziesiąt biletów „rozeszło się” podczas krótkiej przerwy. Dzięki wspólnym wyjazdom kibice ze Stanisławic mają możliwość w ciekawy sposób spędzać czas wolny, potrafią się zachować w każdej sytuacji, są zorganizowani i zdyscyplinowani.
Przed rozpoczęciem meczu strefę kibica odwiedził zawodnik pierwszej drużyny Wojciech Słomka. Chętnie rozdawał autografy, a nasi uczniowie mogli zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie. Mecz rozpoczął się od bramki dla Wisły Kraków, jednak po kilkunastu minutach goście zdołali wyrównać, a potem strzelić kolejną bramkę. Gdy wszyscy już myśleli, że taki wynik pozostanie do końca piłkarze Wisły Kraków w ciągu dwóch minut strzelili dwa piękne gole i mecz zakończył się zwycięstwem Białej Gwiazdy 3:2. Po meczu bezpiecznie i w doskonałych nastrojach wróciliśmy do Stanisławic.
Dziękuję wszystkim za wspaniały doping i świetną atmosferę na meczu. Nasz cel został zrealizowany, teraz kolej na kolejne wyjazdy. Może inne dyscypliny sportu? Siatkówka? Kosz? Co Wy na to? (P.W)

no images were found

Na meczu Ekstraklasy
podziel się z innymi
Share