Oczekując na finał!


Za nami już II etap konkursu wiedzy o kulturze Stanów Zjednoczonych „ Get to know America”. Ogromnie cieszy nas nie tylko poziom jaki zaprezentowali dosłownie wszyscy jego uczestnicy, ale również, a może przede wszystkim fakt, że nasza drużyna gimnazjalistów zakwalifikowała się do Wielkiego Finału.
Nie pozostaje nam nic innego jak serdecznie pogratulować wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i podziękować za naprawdę wyrównaną walkę.
Finał konkursu odbędzie się 15 marca 2017r. w Zespole Szkół w Niepołomicach.Finał zostanie przeprowadzony przez przedstawicieli Konsulatu USA w Krakowie.
Konkurs jest realizowany w ramach konkursu „Zoom in on America Challenge”, we współpracy z Konsulatem Generalnym Stanów Zjednoczonych w Krakowie i pod honorowym patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Niepołomice.
Konkurs ma na celu rozwijanie zainteresowań kulturą, historią i geografią Stanów Zjednoczonych, jak również rozwijanie uzdolnień językowych uczniów oraz zachęcenie ich do pozytywnej rywalizacji. (A. W.)

no images were found

Konkurs Get to know America
podziel się z innymi
Share