„Nie płacz, że coś się skończyło…”


„Nie płacz, że coś się skończyło tylko ciesz się, że Ci się przytrafiło”

W dniu 23.06.2017 w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W uroczystości uczestniczyli uczniowie, grono pedagogiczne oraz zaproszeni goście, a także rodzice.
Dyrektor szkoły pogratulował wszystkim uczniom, którzy uzyskali promocję do klas wyższych, oraz życzył dobrego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje. Nie zabrakło też podziękowań dla nauczycieli oraz wszystkich, którym bliska jest szkoła. Na osobne słowa podziękowania i gratulacje zasłużyli uczniowie, którzy opuszczają mury naszej szkoły. Odwdzięczyli się oni pięknymi słowami, wspominając swój pobyt w szkole i dziękując dyrektorowi i nauczycielom, którzy przez lata prowadzili ich nie tylko przez meandry nauki, ale przede wszystkim uczyli ich, jak żyć, jak być dobrymi, wartościowymi ludźmi.
Absolwenci pożegnali się przedstawieniem muzyczno – satyrycznym. Rozpoczęto uroczyście polonezem do utworu Michała Kleofasa Ogińskiego pod tytułem „Pożegnanie z Ojczyzną”. Następnie rozweselili publiczność scenkami z codziennego życia szkoły.
Uroczystość zakończyła niespodzianka od uczniów klasy III G dla Dyrekcji ZSG w Stanisławicach oraz grona pedagogicznego – tortu ze zdjęciem klasy. (A. W.)

no images were found

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
podziel się z innymi
Share