Piknik rodzinny


W sobotę 3 czerwca 2017 przy budynku gimnazjum odbył się piknik rodzinny. Uroczyste rozpoczęcie nastąpiło o godz. 11.00, wówczas Pan Dyrektor przywitał wszystkich zebranych i przedstawił program imprezy. Swoje talenty pokazali chętni uczniowie z kl. od I sp do III g, w dalszej części pikniku umiejętności sportowe mogły zaprezentować rodziny. W przygotowanych na boisku stanowiskach wszystkie chętne rodziny walczyły o I miejsce, bawiąc się przy tym doskonale.
Ogłoszono również wyniki dwóch konkursów, pierwszy to plastyczny „Moje rady na odpady”, którego głównym organizatorem i sponsorem nagród były Delikatesy Centrum, natomiast drugi konkurs dotyczył wędkarstwa „Wędkarstwo moje hobby”, który sponsorował Zarząd Koła Wędkarskiego. Dodatkową atrakcją była grupa animatorów, która pokazywała różne sztuczki np. żonglerkę. Młodsi mogli pomalować twarze w ciekawe wzory.
Dziękujemy sponsorom: Radzie Rodziców, Delikatesom Centrum oraz indywidualnym sponsorom. Po zakończeniu pikniku dla dzieci odbyła się impreza dla dorosłych. Wszyscy bawili się doskonale. (J. S.)

no images were found

Piknik rodzinny
podziel się z innymi
Share