Rok szkolny czas zacząć…


Dzwonek!
Rok szkolny się zaczyna.
Znów dni popłyną pracowite
Nad szkolną książką i zeszytem.

4 września 2017 roku uczniowie naszej szkoły przywitali kolejny rok szkolny. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą odprawioną w kaplicy. Następnie wszyscy uczniowie, nauczyciele i rodzice zebrali się w gimnazjum aby uczestniczyć w apelu przygotowanym przez uczniów klasy VI i VII .Pan Dyrektor przywitał wszystkich zebranych, szczególnie pierwszoklasistów, którzy pierwszy raz przekroczyli próg naszej szkoły i wręczył im wyprawki szkolne ufundowane przez Wójta Gminy Bochnia, Pana Marka Bzdeka oraz poinformował wszystkich zebranych o rozpoczynającym się w naszej szkole projekcie „Naukowa ekspedycja w Gminie Bochnia ‘’.
Na koniec uroczystości Pan Dyrektor życzył wszystkim uczniom i nauczycielom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym. (A. K.)