Animex Rafał Węgrzyn


Prezentacja firmy ANIMEX Rafał Węgrzyn

Firma AMINEX z siedzibą w Stanisławicach rozpoczęła swą działalność w lutym 2008 roku.

Przedmiotem działalności firmy AMINEX jest działalność usługowa i handlowa, skierowana na zaspokojenie potrzeb i kompleksową obsługę firm i klientów indywidualnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie teoretyczne jak i praktyczne, a posiadane wyposażenie i zaplecze techniczne umożliwia wykonywanie szerokiego zakresu usług.

https://www.aminex24.pl/aktualnosci/

Długoletnia praktyka związana z naprawą silników elektrycznych oraz pomp różnego rodzaju pozwala nam wykonać każdą usługę na najwyższym poziomie w możliwie jak najkrótszym czasie.

Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą w branży utrzymanie ruchu / serwis. W stosunkowo krótkim czasie obecności na rynku zdobyliśmy uznanie Klientów.

Dziedziny, w których się specjalizujemy, to:

wyważanie dynamiczne wirujących elementów maszyn, silników
przezwajanie silników
laserowe osiowanie wałów
naprawa pomp
Dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca z Państwem przebiegała sprawnie, a świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Naszym dotychczasowym Klientom dziękujemy za okazane nam zaufanie . Zapraszamy też do zapoznania się z naszą ofertą.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy. Dane teleadresowe naszej firmy znajdują się na podstronie kontakt.

podziel się z innymi
Share